• Свеж
Aligegous Краток Кадрава Чипка Перики Pixie Намали Чипка Пред Човечка Коса, Перики За Црни Жени Бразилецот Богородица Remy Коса, Перики 150% Густина Glueless Пред Извлечен Кадрав?

Aligegous Краток Кадрава Чипка Перики Pixie Намали Чипка Пред Човечка Коса, Перики За Црни Жени Бразилецот

Buyers rating:
DEN 1079.76

Од стока

Перика Тип : Pixie Намали Кадрава Чипка Пред Перика.Па ве Молиме длабока состојба на косата по хемиски лекување на косата.Перики Должина : Краток Како на сликата.Без Пролевање ,Не Метежот.Можете Да Го Носат во Многу Прилики, Како што се Дневни, Модна ревија, Cosplay,Тема Партија, Датира.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

КОПНЕЖ ЗА ДОЛГО SS30/28 Од: Raquel Велч
  • Свеж
Се проценува:

КОПНЕЖ ЗА ДОЛГО SS30/28 Од: Raquel Велч

Туристи кои бараат луксуз Monofilament Топ основата е машинанаправи, и косата на целата врвот на перика е стр�

DEN 9792.00