• Свеж
Simwa Фотографот Камера Ранец Neoprene случај Торба за ZR1000 ZR1200 ZR1500 ZR2000 ZR2500 ZR2600 ZR3000 ZR3500 ZR3600 ZR5000 ZR5500 Заштитна Маска Камера Торба (Боја : Црна)

Simwa Фотографот Камера Ранец Neoprene случај Торба за ZR1000 ZR1200 ZR1500 ZR2000 ZR2500 ZR2600 ZR3000 ZR3500

Buyers rating:
DEN 2362.32

Од стока

Камерата големина и тип на камера додатоци што се носи за заштита на камерата и додатоци подобро.Употреба : Точка И Пука.Стил : Половината Пакети.Тип : Кеси.Боја : Црна.Оваа камера торба е професионално дизајнирана за dslr фото / SLR / Mirrorless камери од различни брендови.Боја : Black Its едноставност изглед и совршена големина направи идеален за секојдневна употреба, надворешна патување, патување или кратко патување.Исто така одличен подарок за пријателите, семејството, мажите или жените.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне