• Свеж
Vbestlife КТ‑8019 Ретро Фиксни Телефонски, Класичен Ротари Дизајн старомодни Фиксна Десктоп Телефон за Дом и Канцеларија

Vbestlife КТ‑8019 Ретро Фиксни Телефонски, Класичен Ротари Дизајн старомодни Фиксна Десктоп Телефон за Дом

Buyers rating:
DEN 1545.36

Од стока

ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : за Разлика од другите класичен ротари телефони, оваа corded телефон е опремен со едноставен и лесен копчето digital бирање.PLUG AND PLAY : Тоа може да биде поврзан со постоечките стандардна телефонска џек, без батерија, ниту надворешно напојување.ФИКСНИ ТЕЛЕФОНИ : Тоа е во функција на бирање надвор.Постои redial копчето во центарот, која може да бирање на последниот број.КОНТРОЛА на ЈАЧИНА на звук : слушалката е опремен со тон на ѕвонење за вклучување/исклучување на уредот и приемникот контрола на јачина на звук уред, така што може да се контрола на тонот на ѕвонење, според вашите желби.РЕТРО старомодна : 1980 стил бирате телефонски, ретро старомодна, класичен дизајн, домот изработка, многу погоден за домашна употреба (office use и декорација.Спецификација : Предмет Тип : Ретро Corded Телефон Материјал : АБС Боја : Сина Апликација : Фиксни Телефони за Семејства, Компании, итн.Како да го Користите : Plug and Play Пакет Листа : 1 x Телефон 2 x Конекција линија.

Карактеристиките

Item Type:
Retro Corded Telephone
Material:
ABS
Color:
Blue
Application:
Fixed Telephones for Families, Companies, etc.
How to Use:
Plug and Play :
Package List:
1 x Telephone :
2 x Connection line :

Вака можеби ќе ви се допадне

VTECH CORDLESS W/ ОДГОВОРИ МАШИНА (CS6629) -
  • Свеж
Се проценува:

VTECH CORDLESS W/ ОДГОВОРИ МАШИНА (CS6629) -

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 952.08