• Свеж
Fujifilm FinePix XP140 Водоотпорен Дигитална Камера (Жолт) Додаток Пакет со 32GB SD Картичка + Мала Камера Случај + Лебди врвка за околу Рака + Делукс Чистење на Полнење + Повеќе

Fujifilm FinePix XP140 Водоотпорен Дигитална Камера (Жолт) Додаток Пакет со 32GB SD Картичка + Мала Камера

Buyers rating:
DEN 8987.76

Од стока

БЕЗЖИЧНА ПОВРЗАНОСТ И ДОПОЛНИТЕЛНИ ФУНКЦИИ : Вграден Wi-Fi и Bluetooth ЛЕ гео-означување за Поддршка и Електронски Ниво.Bluetooth конективност нуди безжичен слика префрлање помеѓу режимите на камера и мобилен уред, гео-означувањето, и време синхронизирање способности.0" 920k-Dot LCD Монитор.4 ПРАТЕНИК BSI CMOS Сензор Fujinon 5x Оптички Зум Објектив (2x Дигитален Зум).Нејзините 16.СЛИКИ И ЛЕЌА СПЕЦИФИКАЦИИ : 16.Исто така, на сензорот назад-осветлени дизајн одржува мазна, ниски-бучава на квалитетот на сликата кога работат во тешки услови на осветлување.ОВАА FUJIFILM САД ОВЛАСТЕНИ ПАКЕТ СОДРЖИ : Fujifilm Fine Pix XP140 Водоотпорен Дигитална Камера (Жолт) + San Disk 32 GB Ултра SDHC SD Мемориска Картичка + Мека Случај за XP Камери + Делукс на камерата Леќи на Камерата Чистење на Полнење + Мемориската Картичка Паричникот + USB, SD Читач на картички + Лебди врвка за околу Рака + Повеќе.9', а freezeproof оценка до 14°С, како и да бидат dustproof за работа во најлошите услови.Од Производителот : 1 x-NP-45 S Li-Ion Батерија Battery1 x AC-5 VF AC Adapter1 x 16 GB SD Мемориска Card1 x USB Полнење Cable1 x Основните Рака Strap This Fujifilm САД Овластени Пакет Вклучува : 1 x Fujifilm Fine Pix XP140 Дигитална Камера (Жолт)1 x San Disk 32 GB Ултра SDHC SD Мемориска Card1 x Zippered Мека Случај за XP Cameras1 x Делукс на камерата Леќи на Камерата за Чистење Комплет 1 x Микрофибер Леќа Чистење Cloth1 x Лебди Поместена Зглоб Strap1 x SD Мемориска Картичка Wallet1 x USB, SD-Картичката Reader6 AVE ЕЛЕКТРОНИКА Е АВТОРИЗИРАН FUJIFILM ПРОДАВАЧ!ВАШЕТО КУПУВАЊЕ ЌЕ ОПФАТИ ЦЕЛОСНА 1-ГОДИНА FUJIFILM САД ГАРАНЦИЈА!.Карактеристики на производот : Одлучно издржливи, на Fine Pix XP140 Водоотпорен Дигиталната Камера од Fujifilm е солиден дигитална камера надополнет со флексибилни слики способности. 35mm ПРОТИВВРЕДНОСТ И ИЗДРЖЛИВОСТ : 28-140mm (Еквивалентно 35mm) Водоотпорен, Shockproof, Freezeproof, и Dustproof.На XP140 е вистина, повикувајќи картичка е неговата издржливост спецификации, кои вклучуваат водоотпорен оценка за 82', а shockproof оценка за 5.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Bestar 9.5 Flexi 2-Фиока Set - Cielo
  • Свеж
Се проценува:

Bestar 9.5 Flexi 2-Фиока Set - Cielo

Assembly Required Yes.Објектот висина 10.0 Објектот длабочина 17.5 Објектот ширина 19.3 Колекција Cielo...

DEN 3470.64