• Свеж
ЈП Дефиниција Физичко Образование на Наставници Pun Љубовник PopSockets Swappable PopGrip

ЈП Дефиниција Физичко Образование на Наставници Pun Љубовник PopSockets Swappable PopGrip

Buyers rating:
DEN 597.60

Од стока

Дизајн подарок за сите наставници и ученици.Одличен подарок присутни за наставниците ден, 1-от ден на класа, или назад на училиште ден.Се носат оваа симпатична дизајн да го споделам задоволството од имајќи назад на училиште година и добредојде на сите за големата учебна година.Наставник тематските графички дизајн е голема облека или облека за наставници, професори, библиотекарите, момчиња, девојки, или студенти.Назад На Училиште Подарок Дизајн е идеален за Наставниците да се поздравува назад своите момчиња и девојки за Учебната Година.Pop Grip со swappable врвот; префрлате од вашиот Pop Top за уште еден дизајн или да го отстраните целосно за безжично полнење способности. (Не се компатибилни со Apple Mag Safe безжичен полнач или Mag Safe паричник.).Проширување застане за да се види на видео записите, да ги преземе група фотографии, Face Time, и Skype handsfree.Напредни лепило ви овозможува да се отстрани и да се смени неговата позиција на повеќето уреди и случаи.Answer : ___________________________ Note : не Ќе се држи до некои силикони, водоотпорен, или високо текстура случаи.Работи најдобро со мазна, тешко пластични предмети.Ќе се придржуваат до i Phone 11, но не и да i Phone 11 Про ниту i Phone 11 Pro Max без соодветен случај.Дизајн подарок за сите наставници и ученици.Одличен подарок присутни за наставниците ден, 1-от ден на класа, или назад на училиште ден.Се носат оваа симпатична дизајн да го споделам задоволството од имајќи назад на училиште година и добредојде на сите за големата учебна година. - Наставник тематските графички дизајн е голема облека или облека за наставници, професори, библиотекарите, момчиња, девојки, или студенти.Назад На Училиште Подарок Дизајн е идеален за Наставниците да се поздравува назад своите момчиња и девојки за Учебната Година.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне