• Свеж
Kesoto 90mm Јасно Кристално Стакло Пирамида Призма Занает Статуа Дома Декор Paperweight, Голема Домашна Канцеларија Декорација,

Kesoto 90mm Јасно Кристално Стакло Пирамида Призма Занает Статуа Дома Декор Paperweight, Голема Домашна Канцеларија

Buyers rating:
DEN 612.48

Од стока

Има големо значење за образованието на вашите деца.Призмата облик, Совршен подарок за вашите пријатели или семејството.Голема домашна канцеларија декорација, занает украс, paperweight и предмети.Направени од K9 Вештачки Кристал, цврста градба, трајни и практични.Транспарентен кристално стакло модел на пирамида призма.Опис : - Транспарентно кристално стакло модел на пирамида призма - Направени од K9 Вештачки Кристал, цврста градба, трајни и практични. - Голема домашна канцеларија декорација, занает украс, paperweight и колекционерски - Призмата облик, Совршен подарок за вашите пријатели или семејството Има големо значење за образованието на вашите деца.Спецификација : - Материјал : K9 Вештачки Кристал - Должина 9cm/3.5 инчен - Висина 9cm/3.5 inch Package Вклучува : 1 Парче Кристална Пирамида Prism Note : 1. Ве молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење.2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!3. Ви посакувам прекрасен on-line шопинг!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне