• Свеж
Cedilis 2 Пакет Потпури Сушени Цвет Торба, Мирис на Трендафил и Океанот, Дома Декорација на Чинијата Вазна Додатен, Мирис Парфем Sachet, Јасно Поле, Јачината на 90 Течност-Оз

Cedilis 2 Пакет Потпури Сушени Цвет Торба, Мирис на Трендафил и Океанот, Дома Декорација на Чинијата Вазна

Buyers rating:
DEN 311.76

Од стока

Вклучува 2 парчиња потпури сушени цвет кутии.Роуз арома со розова боја, океанот мирис со сина боја.Секоја кутија потпури волумен е 45 течност-оз, 90 течност-оз вкупно.Јасно кутија големина е 6.7"H x 5" L x 2.4"W. тежина вклучувајќи кутија е 12.7 оз.Рачно изработени од природни материјали, како сушени цвет, ливчиња, растенијата школки, здрава и домашно милениче-friendly дома декор.Убаво додатен за сад, вазна, кошница, бонбони јадење, мешавина во табела.Цветни мирис и свежи океанот арома додадете елегантен и да се релаксираат допир на просторијата; убаво да се погледне и неверојатни мирисот е совршен за многу место како влез начин, балкон и камин.Лесно да ги направи во парфем кесички, дома мирис украси со твоите тенџере pourri држачот.Подарок за мајка и татко, пријатели на денот на Благодарноста, Божиќ, роденден и свадбена церемонија. 2 пакет потпури сушени цвет кутии.Роуз арома со розова боја, океанот мирис со сина боја.Секоја кутија потпури волумен е 45 течност-оз, 90 течност-оз вкупно.Тежината вклучувајќи кутија е 12.7 оз.Лесно да ги направи во парфем кесички, дома мирис украси со твоите тенџере pourri држачот.Подарок за мајка и татко, пријатели на денот на Благодарноста, Божиќ, роденден и свадбена церемонија.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне