• Свеж
2 Пакет Потпури Торба Сушени Цвет Портокалова Боја Миризливи Дома Декорација Мирис, SOLIMPIA Парфем Sachet Вазна Сад Додатен Табела Свадба Партија Подарок Бања Оркестаро?

2 Пакет Потпури Торба Сушени Цвет Портокалова Боја Миризливи Дома Декорација Мирис, SOLIMPIA Парфем Sachet

Buyers rating:
DEN 502.80

Од стока

Тоа може да биде совршено се совпаѓа со различни празни чаши, кошеви, вазни, тегли, плочи, итн.Можете исто така да се земе некои од нив како мирис кеси според сопствените потреби и место нив во различни делови на собата, како што се соби, број на полици, плакари, итн. 30 ДЕНА ГАРАНЦИЈА за враќање на ПАРИТЕ : 100% Задоволство да се Гарантира.Уживајте во дарежлива понуда на селски, убава потпури преплавена со природно свежо.Ве молам само ги споделите со нас, ако не сте задоволни со купувањето во рок од 30 дена, а ние ќе се грижи за вас.Толку многу ги користи за свадби, бебе/свадба тушеви и други партии.Повеќето од нашите ботанички мешавина биле локално извори или сопнав.Одржливо берат, туркан дома од Земјоделците Пазари, или посебен цвет нареди од други сопственици на мали бизниси,.КАКО ЌЕ ГИ НАТЕРАТЕ ОВИЕ СВЕЖО ОВОШЈЕ ПОТПУРИ?.Широко Се Користи Миризливи Потпури.Одржливо берат, туркан дома од Земјоделците Пазари, или посебен цвет нареди од други сопственици на мали бизниси,а Потоа надвор од Работилницата каде што потоа dehydrate, вид и мирис, за да се направи тоа во прекрасна валкана добра потпури.Потоа исклучување на Работилница каде што потоа dehydrate, вид и мирис, за да се направи тоа во прекрасна валкана добра потпури.По мирисот е пуштен на слобода, можете да го изберете вашиот омилен парфем за да спреј и нека мирис на уникатна свежина прегратка вас.Совршен сите околу кои совршено се совпаѓа со различни празни чаши, кошеви, вазни, тегли, плочи, итн.Свежо plundered, бере и се пакуваат.Свежо plundered, бере и се пакуваат.Вие навистина не може да го победи овие прекрасен мирис.Совршен за да циклусот на закачалки во вашиот плакар.Потпури оркестарот е толку убава може да мислите отиде во шумата и го направи тоа!Нашите комбинација од природни материјали здрава и домашно милениче-friendly дома декор, арома е неверојатна.Согласно со сопствените потреби и место нив во различни делови на собата, како што се соби, број на полици, плакари, плакар или фиока, бања, дневна соба и сл, да донесе брилијантни боја во исто време.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне