• Свеж
Wzlight Smart Watch 1.75 Инчен Екран на Допир, Bluetooth Smart Watch за Мажи Жени Фитнес Тракер со отчукувањата на Срцето на Крвниот Притисок Мониторинг за iOS Android (Боја : Розова)

Wzlight Smart Watch 1.75 Инчен Екран на Допир, Bluetooth Smart Watch за Мажи Жени Фитнес Тракер со отчукувањата

Buyers rating:
DEN 1898.88

Од стока

⌚Главната функција : Мулти-dial префрлување, порака push, вежбање, GPS работи, чекор пребројување на гласовите, растојание, калории, пулс на срцето мониторинг, на крвниот притисок мониторинг, крв, кислород мониторинг, отчукувањата на срцето предупредување, спиење мониторинг, SMS потсетување, social порака за потсетување, Аларм потсетник,итн.0 и above Languages : англиски, германски, корејски, шпански, Јапонски, француски, руски, арапски, италијански, холандски, турски, Индонезиски, Хинди, полски, чешки, Portuguese Super долго чекање : Режим за 10-20days, поврзани на телефонот, за околу 5-10days(Зависи од корисникот користење на метод и фреквенција)Пакет се Вклучени : 1 х Smart Watch1 x Полнење Cable1 x Корисникот Manual Note : Нашата smart watch ви обезбедува со 12-месечно бесплатно гаранција, ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.0 Систем : Поддршка за Андроид 5. ⌚IP68waterproof : поддршка за миење на рацете, дожд, пливање,ги задоволат дневните потреби (забелешка : топла бања, сауна, нуркање не може да се носи).5 D криви капацитивни целосно се вклопуваат допир screen Heart го Оценувате : Поддршка динамичен отчукувањата на срцето и сите-ден на срцето го оценувате detection Battery : 220m APower интерфејс : Магнетни charging Vibrating мотор : Тивко силна motor Bluetooth : BT 5. ⌚Известувањето за push : We Chat,QQ,Instagram,You Tube,Messenger,Gmail,Snapchat,Facebook,Twitter,Whats App,Pinterest,Hangouts,Linked In,Skype,Tumblr,Viber,LINE,Google+,Flickr,VKontakte,Kakao Разговор,други потсетници.⌚Повеќе спортски начини : Поддршка на повеќе спортски режими отворено трчање, велосипедизам, јаже скокнеш, пливање, бадминтон, пинг понг, тенис, mountaineering, одење, кошарка, фудбал, одбојка, танцување, јога, седат прозорци, внатрешни работи итн.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне