• Свеж
Клер Burke Оригинални Потпури и Дома Мирис на Нафта Пакет

Клер Burke Оригинални Потпури и Дома Мирис на Нафта Пакет

Buyers rating:
DEN 2042.40

Од стока

Вклучува : 1x Оригинални Потпури (2 сува qts) и 1x Оригинални Дома Мирис на Нафта (0.5 мл).Растенија : Мирисна розови рози, виолетова larkspur, и крем црешни се направи трајни, прекрасна претстава.Тоа го прави совршен подарок за себе или за некој посебно.Оригиналниот Мирис : Мирисна розови рози, виолетова larkspur, и крем црешни се направи трајни, прекрасна претстава.Тоа го прави совршен подарок за себе или за некој посебно.Употреба : За пополнување на Празните Чаши, Вазни или Кошници и директно место стаклен сад никаде за декорација.ОПИС Класичен никогаш не излегува на стил.Unwrap Клер Burke Оригинални Потпури и ја отвори светот на навистина безвременски убавина!Мирисните розови рози, виолетова larkspur, и крем црешни се направи трајни, прекрасна претстава.Тоа го прави совршен подарок за себе или за некој посебно.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне