• Свеж
Sony MPK-МД Морски Пакет за Одберете W Серија Дигитална Камера-Јасно

Sony MPK-МД Морски Пакет за Одберете W Серија Дигитална Камера-Јасно

Buyers rating:
DEN 1267.20

Од стока

Компатибилен со DSC-W150,W170 и W300. До 132 метри длабоко.Основна камера функции достапни додека е во употреба.LCD худ и рака на рака вклучени.Водоотпорен сместување за избраните W серија камери.Водоотпорен домување за DSC-W150,W170 и W300 Cyber-shot дигитални уште камери.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Fantasea - FML Купола Порта A6
  • Свеж
Се проценува:

Fantasea - FML Купола Порта A6

Пакетот Вклучува : 1 x FML Купола Порта A6,1 x Задните капа, 1 x Neoprene купола маска,1 x Силикони маснотии, 1x Резерв�

DEN 4776.00