• Свеж
1 buc Креативни Бран Форма Стаклена Чаша, 300ml Отпорни на Топлина Шише за Вода Drinkware Чај Кригла Кафе, Сок Млеко Чај Првенство рачно изработени Првенство(Сина)

1 buc Креативни Бран Форма Стаклена Чаша, 300ml Отпорни на Топлина Шише за Вода Drinkware Чај Кригла Кафе,

Buyers rating:
DEN 694.80

Од стока

1. Направени на топлина и кондензација-отпорни borosilicate стакло, совршен за топли и ладни пијалоци.Бран првенство дизајн, убава и дарежлив, во комбинација со рака лизгање. 2. Рачно изработени, кристално јасна и убава на изглед.Чашата има способност да се спротивстави на напукнување и поразителен, што е повеќе издржливи и healty. 3. Тоа можат да го издржат -20 целзиусови степени 180 целзиусови степени, и со повисоки за безбедност.Тоа може да се става во машина за миење садови, микробранова печка, или фрижидер. 4. Погодна за секој пијалок првенство, чаши вода, ледено кафе чаши, чаши пиво, коктел-чаши, чаши еспресо итн. 5. Одлично за Кафе, Ресторан, Авто-сервис области, Забава, Децата, Дома, Настан, Патио, покрај базенот, Пикник, и други надворешна употреба.Точка Име : Стакло Cup Size : 9.7*7.5 cm Capacity : 300 мл (приближно)Пакет се Вклучени : 1 * Стакло Cup Color : Килибар,сина,зелена,clear Note : Не може да биде 2-3cm грешки поради прирачник за мерење.Ве молиме овозможи мала грешка на мерењето.И поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Ако имате било какви прашања за овој производ,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас!Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа и да се реши проблемот за вас.Ви благодариме за вашето купување!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне