• Свеж
КООРДИНАТОР Земе Торби на Домаќинство Облека прашина Маска Водоотпорен Три-Димензионални Облека Виси Џеб може да се Издаде Нова Транспарентна Облека 60x80cmwhite

КООРДИНАТОР Земе Торби на Домаќинство Облека прашина Маска Водоотпорен Три-Димензионални Облека Виси Џеб може

Buyers rating:
DEN 1948.80

Од стока

Прашина-доказ и навремено-доказ, трајни и перат.Заштита на сезонски облека, скапа облека да се грижи за грижете се.На врвот е отворен за лесно да ги шатл.Метал патент, се повлече-и-затворање на волја.Парична казна пакет работ трага.Боја : Патент Материјал : PEVA спецификации : 60 x 80см 5 пакети, 60 х 120cm 5packs.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне