• Свеж
Custom Name & Почетна Астронаут Ѕвезди Простор Ракета - Расадник Ѕид Decal за Бебе Соба Декорација - Mural Ѕид Decal Налепница за Домот за Деца Спална соба (MM82) (Широк 32 x 41 Height)

Custom Name & Почетна Астронаут Ѕвезди Простор Ракета - Расадник Ѕид Decal за Бебе Соба Декорација - Mural

Buyers rating:
DEN 1384.80

Од стока

100% произведено во САД.Custom Name Ѕид Decal.Ќе се направат сопствени decals, се чувствуваат слободни да побарате.Други големини и бои се достапни, се чувствуваат слободни да побарате за тоа.Лесно да се примени,да ги отстраните,ја наместите и повторна употреба без штета или остатоци.НЕ СЕ ТОКСИЧНИ.ОПИС на ПРОИЗВОДОТ Ѕид Decal изработен од Винил ВАЖНО : сликата не се однесуваат на вистинската големина, да се погледне во описот за големината, прашајте за други големини Decals 100% произведено во САД ќе се направат сопствени decals секојдневно, се чувствуваат слободни да побарате.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне