• Свеж
Накит Кутија Класичен Накит Кутија Гроздобер Стил Цвет Врежан Ситните Чување на Сад се Прикаже поле (Боја : Сребро)

Накит Кутија Класичен Накит Кутија Гроздобер Стил Цвет Врежан Ситните Чување на Сад се Прикаже поле (Боја :

Buyers rating:
DEN 780.24

Од стока

【Простор за заштеда на енергија накит организатор кутија】Со Нашите прстен кутија Сите ваши jewelries ќе биде уредно организиран и лесно да се постигне, Бидејќи тогаш има светла салон, заштедува многу простор да се направи вашата соба во потрага повеќе благодат.Направени од високо-квалитет цинк легура.Отпорни на ' рѓа,ниту избледи,практична и издржлива.Ентериерот е направен од меки кадифени, да обезбеди подобра заштита за вашиот накит и ги задржиме чиста.Може да биде место за вашиот накит ,ѓердани, обетки, итн., за да ги спречи случајно изгубени.Лесен и погоден ставање во сите видови на места како што се вашата спална соба, салон или перење соба.Прегради за организирање на сите видови на накит, вклучувајќи обетки, белегзии, прстени, ѓердани, итн.Пространа простор држи вашиот накит уредно и лесно да се најде на еден момент notice Specification : Материјал : Цинк Alloy External Големина:10x6.5x3.5см/3.93x2.55x1.37inch Internal Големина:9.5x5x2cm/3.7x1.96x0.78inch Color : Златен/Silver Package Вклучува : 1 Парче Jewerly Case Note : Боја може да биде малку поинаков поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.Ве молиме оставете малку мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Идеален подарок за накит љубовници во својот живот, особено погоден за роденден, Божиќ, свадба ден, Денот на Вљубените, Ден на Мајката, Годишнина Ден.

Карактеристиките

Material:
Zinc Alloy
External Size:10x6.5x3.5cm/3.93x2.55x1.37inch :
Internal Size:9.5x5x2cm/3.7x1.96x0.78inch :
Color:
Golden/Silver
Package Includes:
1 Piece Jewerly Case :
Color might be slightly different due to the color calibration of each individual monitor. :
Please allow slightly measuring deviation due to manual measurement. :
Ideal gift for jewelry lovers in your life, especially suitable for birthday, Christmas, wedding day, Valentine's Day, Mother's Day, Anniversary Day :

Вака можеби ќе ви се допадне