• Свеж
Sealmaster USRBF5000A-315 Unitized Сферични Сплит Ролери Лого, Перница Блок, 4 Гром База, Адаптер за Монтирање, Леано Железо, 3/4 Гром Големина, 3-15/16 Окно Дијаметар

Sealmaster USRBF5000A-315 Unitized Сферични Сплит Ролери Лого, Перница Блок, 4 Гром База, Адаптер за Монтирање,

Buyers rating:
DEN 1838.40

Од стока

Иновативни двоен ред на сферични ролери лого со оптимален капацитет, неусогласеност и брзина способност.Издржливи едно парче леано железо USRB5000 серија куќишта обезбеди оптоварување поддршка.Нема специјални алатки или feeler мерачи се потребни.Монтажа на сферични ролери имајќи собранија, се состои од затворена и подмачкано инчен сферични лого со setscrew или адаптер за монтирање систем на заклучување.Тие се комбинираат во различни живеалишта на видови, монтажа стилови и домување материјали.На Sealmaster перформанси монтирани валчести лежишта контрола на вратило, со напреден адаптер за монтирање на системот (патент), за брза инсталација и отстранување.Нашите напредни интегрален систем на заклучување вклучува axial кап завртки кои ќе ви планината и cleaning лого од една страна.Резултат : ова високо инженерните систем на заклучување бара помалку сила и инсталира до шест пати побрзо од конкурентна лежишта.Sealmaster Монтажа на Сферични Валчести Лежишта, исто така, се вратило подготвени и бараат само хексадецимален копче и вртежен момент клуч за да инсталирате; нема посебни алатки или feeler мерачи се потребни.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Земјата со Облаците MOVA Свет 4.5
  • Свеж
Се проценува:

Земјата со Облаците MOVA Свет 4.5

На Земјата со Облаците MOVA Свет го прави за да ги смири опис на Земјата како што се гледа од вселената.Гра�

DEN 662.40