• Свеж
LeYi Компатибилен со Галакси A12 Случај, Samsung A12 Случај со Калено Стакло Екран Заштитник (2 ПАРЧИЊА), [Воено-Одделение] Телефон Покрие Случај со Прстен Носителот на Потпи?

LeYi Компатибилен со Галакси A12 Случај, Samsung A12 Случај со Калено Стакло Екран Заштитник (2 ПАРЧИЊА), [Воено-Одделение]

Buyers rating:
DEN 263.76

Од стока

Често поставувани прашања (ЧПП). Прашање 2 : дали случај поддршка безжични полнење?Одговор : Не, случај не ги дозволите за безжично полнење.Покрај тоа, вградениот метален магнетен лист за стабилна адсорпција, која може да биде директно adsorbed на магнетни автомобил планината држачот.Answer : Да, тоа е изградена-во метална магнетна лист за стабилна адсорпција, која може да биде директно adsorbed на магнетни автомобил планината држачот.Прашање 3 : Дали доаѓаат со калено стакло екран заштитник?Одговор : Да, во секој случај пакетот доаѓа со 2 парчиња на висок квалитет на слободни калено стакло екран заштитник, кој му дава на вашиот телефон посеопфатна заштита.Изградена во потпирачот ви дава погодност за да се види видеа и филмови hands-free со саканата удобност и стабилност.Прашање 4 : Дали потпирачот се држиме до магнетното автомобил планината носителот?Answer : Да, тоа е изградена-во метална магнетна лист за стабилна адсорпција, која може да биде директно adsorbed на магнетни автомобил планината држачот. 【360° Rotable Потпирачот Дизајн】 Метал потпирачот може да ротира 360°, лесно да ги ротира и здрав на случајот.И случајот совршен cutouts за звучници, камера и полнење дупка ви овозможи на лесен пристап до сите функции и лесен за полнење на вашиот телефон без да ги тргнеме на случај.Одговор : Да, во секој случај пакетот доаѓа со 2 парчиња на висок квалитет на слободни калено стакло екран заштитник, кој му дава на вашиот телефон посеопфатна заштита. 【ПРЕЦИЗНИ ИСЕЧОК】Сите копчиња и интерфејс user-friendly дизајн за да се избегне често демонтажа.Answer : Да, тоа совршено се вклопува Samsung Галакси A12. 【Совршена Заштита】 Уникатен работ TPU е во комбинација со вграден КОМПЈУТЕР за да го заштитите вашиот телефон од капки, гребење и удари. 【ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ за】 Нашите производи доаѓаат со 30 дена гаранција.Ако имате било какви прашања или нешто ќе се чувствувате незадоволни, ве молиме да бидат слободни да контакт со нас преку E-mail.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Bestar 9.5 Flexi 2-Фиока Set - Cielo
  • Свеж
Се проценува:

Bestar 9.5 Flexi 2-Фиока Set - Cielo

Assembly Required Yes.Објектот висина 10.0 Објектот длабочина 17.5 Објектот ширина 19.3 Колекција Cielo 100% рециклираат па

DEN 3470.64