• Свеж
Хром Бања Потоне Тапа Чешми MagnifiQ Бања Тапа Бања Потоне Потоне Тапа Бања Потоне Тапа Чешми за Бања Тоне Бања Тапа Потоне Тапа Бања

Хром Бања Потоне Тапа Чешми MagnifiQ Бања Тапа Бања Потоне Потоне Тапа Бања Потоне Тапа Чешми за Бања Тоне

Buyers rating:
DEN 496.80

Од стока

Мини-Распространета Set - Прилагодливи 4"-12". 3/4" Spout Царинење.Спецификации Солидна Месинг Изградба 2.0 GPM / 7.6 LPM На 60psi 4 1/2" Spout Стигнат до 2 1/4" Spout Висина 3/4" Spout Царинење 1/2" NPS Конекции 1/4 Пак Керамички Диск s Мини-Распространета Set - Прилагодливи 4"-12" Она што е Во Кутијата се Подготвени Да го Инсталирате Вклучува Појавување на Метал Крстот Стил се Справува Вклучува Појавување на Метал Pop-Up Одвод на Апликација Тип Мини-Распространета Поставите Инсталира Во 3 Дупки Со 4"-12" Центар за Мерење Полиран Финиш Хром Финиш.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне