• Свеж
DinosaursDiaper Торба Ранец со Менување Пелена Кеси за Девојки, Момчиња, девојки Пелена Торба со Мама Торба

DinosaursDiaper Торба Ранец со Менување Пелена Кеси за Девојки, Момчиња, девојки Пелена Торба со Мама Торба

Buyers rating:
DEN 983.52

Од стока

Тоа е лесен, пространа и удобна за носење, погодна за двете мама и тато се случува за купување и патување.На поместена пена прилагодливи рамо ремени ќе ослободување на стресот.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Во Исто Време, Тоа Е Сува И Влажна Поделба Торба, Која Може Да Се Чува Топли Крпи И Валкана Облека, Па Како Да Се Изолира Нечистотија И Да Ги Одржувате Здрави. (ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ) - внатрешниот џеб е многу лесно да се избрише чиста, не треба да се плаши од истури на млеко или вода Широк Отвор за Брз Пристап до Бебето Предмети - Широк отворање на дизајн, како и на zippered размавта во грбот, погодно за родителите за да дознаете бебето предмети побрзо, а се задржи торба natty и добро организиран.Без брзање и без неред на начин на патување, на шопинг, итн.Печати на враќање превозот етикета.Унисекс боја ќе им овозможи на татко и мајка да го користите.8 W x 14 H Инчи, Само 1. 4 x Мали Складирање Прегради во Внатрешноста, се Оптимизира Внатрешниот Простор.Станот Дното Дизајн, Стојат Самостојно. (Соодветен простор големина) : 1 x Главниот Пространа Оддел За Облека, Млеко, Пелена Итн.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Тоа не е само една пелена торба кога вашите деца се само мали бебиња, но исто така сестрано како bookbag кога бебиња растат, да се патува ранец за семејство со нови мама и тато подароци, туш подароци, Нова година подароци за жена или бремени пријатели итн. (Модерен дизајн и издржливи материјали):Оваа Пелена Торба Е Направен Од Премиум Twill Ткаенина Која Е Отпорна На Триење, Дамка, И Солза. (Повеќе Од Мама Торба) : Унисекс дизајн го прави пелена торба убав избор за двете мама и тато, без разлика што имаат момче или девојка. 2 x Странични Џебови За Брише, Чадор, Шише, Итн.Совршен Подарок Идеи/туш подароци за бебето, Тоа е новородено Essentials must haves за Нова Мајка/Родителите /Бременоста.На пелена торба доаѓа со 24/7 Email Клиент Сервис.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне