• Свеж
QLTYPRI Случај за Google Пиксели 6, Гроздобер СТП Кожен Паричник Случај Картичка Слот за Потпирачот Магнетни Затворање Shockproof Флип Folio Книга Случај Покритие за Google Пиксели

QLTYPRI Случај за Google Пиксели 6, Гроздобер СТП Кожен Паричник Случај Картичка Слот за Потпирачот Магнетни

Buyers rating:
DEN 263.76

Од стока

Специјално Дизајнирани за Google Пиксели 6. Ве молиме изберете вистинската големина на вашиот телефон пред да ја купите, слики се само за референца.Премиум Материјали - Направен од висок квалитет на СТП кожа и меки TPU внатрешна обвивка, обезбедување на висок квалитет на искуство и удобно чувство на допир.Засилен крои и 100% рачно изработени изработка прави тоа дури и повеќе трајни и shockproof. 360 степени Заштита - ги Опфаќа сите страни и агли на вашиот телефон, апсорпција на влијанието на паѓање совршено.Со Скриени Магнетни Адсорпција случајот го затвора безбедно да се заштити екран од гребење или друга штета.Мулти Функција - паричникот случај со светлина, тенки и класичен Дизајн вклучува 2 Држачот за картички и 1 парични џеб кои можете да ги носите вашите ID, кредитни картички и готовина.Стојат функција континуирано за видео разговор и да гледа филм.Магнетни Автоматско Затворање Остатокот увери знаејќи дека и двете се предниот и задниот дел на вашиот телефон е сигурна и безбедна, на магнетни затворање безбедно fastens случај е предната маска за да го задниот поклопец за да креирате затворена книга дизајн за додаде приватност и заштита.Овој случај е направен од висок квалитет на СТП кожа и меки TPU внатрешна обвивка, обезбедување на висок квалитет на искуство и удобно чувство на допир. 100% рачно изработени изработка прави тоа дури и повеќе трајни и shockproof.Прецизни отсечени за сите функции, звучници, порт за полнење и камера.Дизајнот на кожа случај овозможува лесно, отворен пристап до полнење на портот на вашиот уред, трансфер на податоци и полнење на вашиот телефон со леснотија.Премиум здрав СТП кожа со флексибилни TPU материјал, подобро да ја заштитите вашиот телефон од капки, гребнатини, испакнатини, шокови и други дневен надомест на штета.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне