• Свеж
Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Brigid Ashwood Dreamcatcher Бохемски Атмосфера Кожа Книга Паричникот Случај Покрие Компатибилен со Kindle Paperwhite 4 (2019)

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Brigid Ashwood Dreamcatcher Бохемски Атмосфера Кожа Книга Паричникот

Buyers rating:
DEN 598.80

Од стока

Имаме ви се опфатени со широка палета на Главата Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Brigid Ashwood дизајни на пазарот!Дизајниран за модерниот начин на живот.Идеално за гледање филмови.Магнетни затворање систем.Мулти-view застане.Брзо да го Инсталирате.Едно парче тело дизајн се заклучува во заштита на едноставен snap.Оваа Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Brigid Ashwood мека кожа паричникот стил случај е рачно изработени за да бидат стилски и функционален.Тој е дизајниран да бидат елегантни доволно за вашиот џеб, но сигурно со својата магнетна затворање систем да држете го вашиот мобилен уред, додека овозможувајќи лесен пристап до пристаништата и штекерите (подножјата).Brigid Ashwood е современ уметник кој истражува класични теми кои се однесуваат на митското мотиви и бајката светови.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне