• Свеж
Деканот & Тајлер е DT Забава Градите Поддршка ВОДИЧ КУЧЕ се Подигнат со Рефлексивни Трим, Медиум, и 6 ft Поместена Кутре Поводник.

Деканот & Тајлер е DT Забава Градите Поддршка ВОДИЧ КУЧЕ се Подигнат со Рефлексивни Трим, Медиум, и 6 ft Поместена

Buyers rating:
DEN 3291.84

Од стока

ДТ Пакет-DT Забава Подигнат со Градите Поддршка, КУЧЕ ВОДИЧ Печ, Црна со Рефлексивни, Medium (28 до 34").Neoprene Најлон; Поместена Кутре Поводник, 6-Нозе Нерѓосувачки Snap.Работните Места Се Вклучени.Трим : Рефлексивни.M (28 до 34-Инчен) + 6 FT.ДТ Забава со Градите Поддршка е нова верзија на ДТ Забава, идеален за работа раси.Поместена Кутре Светлина куче leashes се совршени за долги скокање со вашето куче.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

PUPPIA JADEN ПОДИГНАТ Б
  • Свеж
Се проценува:

PUPPIA JADEN ПОДИГНАТ Б

нова вест стил темперамент како "искористување б".дијамант шема и цврсти schemed.тока & кука и јамка fastener.puppia

DEN 815.28