• Свеж
Вино Стакло Рек Алатки Stemware Првенство Стакло Закачалка Шампањ Барови Носителот На Сушење Рек Ковано Железо Складирање Кујна Монтажни Ретро Вино

Вино Стакло Рек Алатки Stemware Првенство Стакло Закачалка Шампањ Барови Носителот На Сушење Рек Ковано Железо

Buyers rating:
DEN 1420.80

Од стока

Можете да виси на вино очила безбедно и сигурно, без да се грижиш за вино очила паѓа и ќе може да се задржи кујна бар чисти.Идеален за поставување на било кој шалтер или tabletop да ги зачувате вашите stemware и чувајте го во лесно стигнат до за членовите на семејството и на гостите.Оваа кујна организаторите направен од тешки трајни, не е лесно да се наведнуваат или деформира, како и неговата слој дизајн спречува оксидирачки и rusting, има долг животен век.Ви нудиме уредни и модерен стил кујна, кабинет или мини бар.Долго услуга време и толку издржливи.Спецификација : Материјал : Iron Size : 285*275mm Package Вклучува : База *1 круг рамка * 1 чаша прстен * 1 завртка * 4 This вино стакло држачот е изработен од задебелена материјал кој е нула и судир-отпорни, и лесно да се чисти.Направи ова прекрасно вино стакло се исуши rack стилски дел од вашата кујна, трпезарија или бар décor, или ја даде како внимателен подарок за свадба, булчински туш, housewarming, birthday (роденден), или Божиќ.

Карактеристиките

Material:
Iron
Size:
285*275mm
Package Includes:
Base *1 :
round frame * 1 :
cup ring * 1 :
screw * 4 :
This wine glass holder is made of thickened material that is scratch and collision-resistant, and easy to clean. :
Make this gorgeous wine glass air dry rack a stylish part of your kitchen, dining room or bar décor, or give it as a thoughtful gift for a wedding, bridal shower, housewarming, birthday, or Christmas. :

Вака можеби ќе ви се допадне