• Свеж
MightySkins Кожата Компатибилен со Microsoft Xbox 360 Контролер - Тешко Жичен | Заштитна, Трајни, и Уникатни Винил Decal заврши Покрие | Лесно да се Примени, се Отстранат, и Промена на

MightySkins Кожата Компатибилен со Microsoft Xbox 360 Контролер - Тешко Жичен | Заштитна, Трајни, и Уникатни

Buyers rating:
DEN 647.76

Од стока

ЗАДОВОЛСТВО : Нашите пријателски, познавања персонал е тука да ви помогне и задоволството на клиентите е наш врвен приоритет!Ако имате било какви проблеми со вашиот ред или не сте задоволни од било која причина, само ги споделите со нас и ние ќе бидеме таму да им помогне!.Mighty Skins се отстранува винил кожа, специјално дизајнирана за заштита и измената на сите вашите омилени опрема.ПОСТАВЕТЕ ГО ТРЕНД : Прикажи ги исклучите вашиот уникатен стил со Mighty Skins за вашите Microsoft Xbox 360 Контролер!Не ми се допаѓа Тешко Жичен кожа?Имаме стотици дизајни за да изберете од, па вашиот Xbox 360 Контролер ќе биде единствен што ќе се!.Со гордост се НАПРАВЕНИ ВО САД : Ние ги Користиме Само 3 M автомобилската-одделение винил, индустријата е најголема доверба бренд, Mighty Skins се произведува во нашата држава-of-the-art објект во Вест Палм Бич, Флорида.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне