• Свеж
Darkhorse, Камера Покритие за Fujifilm Instax Мини 11 Инстант Камера Случај за Instax Мини 11 Батеријата Вратата Покрие Додатоци (Небото Сино)

Darkhorse, Камера Покритие за Fujifilm Instax Мини 11 Инстант Камера Случај за Instax Мини 11 Батеријата Вратата

Buyers rating:
DEN 239.76

Од стока

Погоден за Мини 11 камера.Се врати на 1 : 1 на капакот на батеријата за вистинска машина за да се овозможи отстранување на батеријата.Иста боја како се оригинални тело, голем број на опции на бои, за да ги задоволат вашите замена потреби.Истиот материјал како и телото не се направи луѓето да се чувствуваат различни.Батеријата заштита поклопецот е лесно да се изгуби за време на употреба, и на срам предизвикани од оваа состојба може да се избегнуваат преку нашите производи.Вклучува 1x замена заштитна маска.Тоа е специјално дизајнирана за Instax Мини 11 (само вклучува капакот на батеријата и да не се вклучат и други додатоци) Со голем број на опции на бои, мала тежина.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне