• Свеж
X-DREE M20 Кол Машки Навој Метал Претвори Вода Тапа Допрете Тон Сребро(M20 Кол Macho roscado Метал Gire ел grifo del agua Grifo Tono plateado

X-DREE M20 Кол Машки Навој Метал Претвори Вода Тапа Допрете Тон Сребро(M20 Кол Macho roscado Метал Gire ел

Buyers rating:
DEN 346.08

Од стока

Машки Навој Дијаметар : M20/0.8"; Вода Штекер Дупка Кол : 11mm/0.43".Име на производ : Вода Допрете; Пакет Содржина : 1 x Вода Допрете.Главната Боја : Сребро Тон; Материјал : Метал.Тежина : 187g(Peso : 187g.Димензии : (Прибл.)90 x 28 x 100mm/3.7" x 1.1" x 4"(L*W*H)(Dimensión : (Aprox.) 90 x 28 x 100 mm / 3.7' "x 1.1' 'x 4' '(L * W * H).M20 Кол Машки Навој Метал Претвори Вода Тапа Допрете Сребро Tone It е добра замена за скршени славина на вашата кујна или купатило слив.совршен додаток за дом, канцеларија, пазарот, хотел и на други јавни места.Опис на Spanish M20 Кол Macho roscado Метал Gire ел grifo del agua Grifo Tono plateado Diámetro де ла rosca macho : M20 / 0.8' '; Diámetro del orificio де salida де agua : 11mm / 0.43' 'Nombre del producto : Grifo де agua; Contenido del paquete : 1 x Grifo де agua Color директорот : Tono plateado; Материјал : Metal Peso : 187g Dimensión : (Aprox.) 90 x 28 x 100 mm / 3.7' "x 1.1' 'x 4' '(L * W * H).

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне