• Свеж
belaDESIGN Дрвени Прстен Држач за Накит Орев Дрво Подарок 1 парче(2 Печатење Стилови, Случаен Испрати)

belaDESIGN Дрвени Прстен Држач за Накит Орев Дрво Подарок 1 парче(2 Печатење Стилови, Случаен Испрати)

Buyers rating:
DEN 599.76

Од стока

Имајте свадба прстени безбедно и сигурно во оваа симпатична дрвени прстен држачот.Го прави за внимателен, поставен на свадба подарок.Го прави за внимателен, поставен на свадба подарок.Ве молиме имајте во предвид дека : сега имаме 2 видови на печатење стилови, 2 различни пакет начини, тие ќе ја испрати по случаен избор.Ако умот, ве молиме да се грижи!!!.Лесно да се соберат и изберете она што ви се носат.Нежен и Гроздобер Изглед.Во комбинација метал со дрва, оваа комбинација е единствени и изненадувачки совршен.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне