• Свеж
Greenwood Суштинска Природна Органска Екстра Девственото Кокосово Масло (Cocos nucifera) Природни Терапевтски Одделение Ладно-цедените за Лична Нега (Пакување од Два)100ml X 2 (6.7

Greenwood Суштинска Природна Органска Екстра Девственото Кокосово Масло (Cocos nucifera) Природни Терапевтски

Buyers rating:
DEN 599.76

Од стока

Тоа е изведен од растителни извори.Имаме многу напредни тестирање апарат.Нашите масла се сертифициран природен & чисто следат потекло & на највисок квалитет на пари може да се купи.Ние се трудиме да ги задоволи секоја & секој од нашите клиенти Забелешка : Најдобро Пред 36 месеци од датумот на Пакување, наведени на кутијата.Сите наши пратки имаат сертификат за потекло & се прифатени само по ригорозни тестирање за чистота.Ние веруваме дека нашата масла ќе го носиш траен терапевтски придобивки за вас.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне