• Свеж
JackCubeDesign Ѕид Монтирани Селски Накит Организатор, Накит Ѕид Закачалка со 29 Куки & Прачка за Ѓердан Earring Хривнија Алка Watch - MK399A

JackCubeDesign Ѕид Монтирани Селски Накит Организатор, Накит Ѕид Закачалка со 29 Куки & Прачка за Ѓердан Earring

Buyers rating:
DEN 789.60

Од стока

[Генијален Дизајн] Организира сите на вашиот накит вклучувајќи обетки, ѓердани, нараквици, и додатоци во оваа убаво дизајнирана организаторот.На уникатен и хармоничен дизајн ви овозможува да ги чувате многу различни накит. [Одличен Квалитет] Оваа рустикални организатор беше направени со висок квалитет дрво и железо куки за да се задржи вашиот накит сигурни, чисти и безбедни. [Совршен Ѕид Оркестарот] Екранот на вашиот скапоцен накит како продавница за накит.Можете да висат вашиот ѓердани или големи обетки на 23 куки, нараквици на горниот бар, и обетки на жица mesh.Паметни и лесно складирање. [Идеален Подарок] Совршен подарок за вашата мајка, сопруга, пријателка, или накит љубовници за посебни прилики како роденден, матура, Божиќ или Нова Година.Тие ќе го САКАМ. [Лесна Инсталација] Супер лесен & брза инсталација.Потребниот хардвер е предвидено како добро. - Jack Cube Design е Дрво Накит организатор е организатор дека ви овозможува да ги чувате вашите ѓердани, нараквици и други накит во стилски начин. - Дрво-заврши врвот полица дава дополнителна простор за накит, козметика, коса и модни додатоци. - Не трошете вашето време за да пребарувате за појавување парче на вашиот earing.Со Џек Коцка Дизајн накит организатор, тоа е толку лесно да се види сè на прв поглед.Овој накит организатор е лесно да се користат и многу повеќе функционални отколку што се очекуваше. - Ова организаторот може да ви даде многу простор за складирање на вашиот накит. - Џек Коцка Дизајн на накит организатор е уникатен, добар квалитет и пространа. - Има 23 куки да се откажам вашиот накит и врвот полица е одличен простор за складирање за поголем додатоци како што се парфеми, лак, козметика и др.Големина – 17 x 13.3 x 2.9 инчи.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне