• Свеж
Сојузничките Месинг СМ-1/2X-СТОЛ 8-Инчен Огледало со 2x Зголемување, 17-23-1/2-Инчен H, Антички Pewter

Сојузничките Месинг СМ-1/2X-СТОЛ 8-Инчен Огледало со 2x Зголемување, 17-23-1/2-Инчен H, Антички Pewter

Buyers rating:
DEN 331.68

Од стока

Направена од најдобрите солидна месинг материјали. 8-во дијаметар двојно се соочуваат огледало стакло. 2x зголемување на едната страна.Тешки солидна месинг база ќе помогне да се спречи ѓубрето.Чувствував подлога ќе се спречи гребење на било која површина.Достапни во широк спектар на живот дизајнер завршува.Опис на производот да го Додадете ова стилски шминка огледало на вашата бања décor за елегантен допир.Шминка и бричење огледало pivots и tilts за да се овозможи целосна флексибилност во агли на гледање.Огледалото е прилагодлива висина од 17 до 23 инчи.Огледалото е направен од најдобрите солидна месинг материјали. 8 инчен двојно се соочуваат огледало карактеристики јасно зголемување на едната страна.Од Производителот НЕ ги одразуваат прекрасни погледи и можете да ги научите самите да primp, preen и twirl пред огледало.Нашата огледало на сликата знае најдлабоките тајни како наш еден од најдобар пријател.Сојузничките Месинг произведени со висок квалитет неподелена грижа на огледало дизајн, форми, како Правоаголни, Овал, Вртливата, Круг Навалите, Круг Таванот, Frameless Овална и многу повеќе со одлична дебелина.Бидете сигурни дека ќе ја напушти куќата во потрага твоите најдобри и се одразува нешто интересно.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне