• Свеж
Jasonwork Помине Clippers за Дебели Ноктите Машина 12 во 1 Помине Clipper Поставени Комплет Ноктот Clippers за Дебели Ноктите Clippers за Мажи Жени Ноктот Clippers Pic2

Jasonwork Помине Clippers за Дебели Ноктите Машина 12 во 1 Помине Clipper Поставени Комплет Ноктот Clippers

Buyers rating:
DEN 411.60

Од стока

Jasonwork е компанија која се специјализира во маникир и педикир комплети за мажи, жени и постари лица.Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.Тоа го направи на професионални хируршки одделение од Нерѓосувачки Челик, кој овозможува безбедно стерилизација, се спречува корозија и намалување на ризикот од инфекции.Ние се познати за добар квалитет и преференцијални цени!ние посакуваме да имате среќен шопинг!Ако имате било какви прашања или прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, нашиот 24-часовен одговор тим ќе реагираат брзо.Добредојдовте да го купат.Тој Содржи 12 парчиња помине и ноктот алатки за три функции, вклучувајќи рака заштита,лицето за нега, и нога нега. 100% од Нерѓосувачки Челик со Висок Квалитет Алатки : JASONWORK Маникир и Педикир алатки се направени од професионални хируршки одделение од Нерѓосувачки Челик, кој овозможува безбедно стерилизација, се спречува корозија и намалување на ризикот од инфекции.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се користи, и остар нерѓосувачки челик сечилото е загарантирана да се намали чисто.Преносни: JASONWORK Нокти поставите доаѓа со преносни синтетички кожа случај тоа е лесно да се отвори со притискање на едно копче.Ако имате било какви прашања или прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, нашиот 24-часовен одговор тим ќе реагираат брзо.Оваа Педикир Маникир поставена е секоја работа што треба.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

REVLON, Ноктот Clipper еа, 1 Count
  • Свеж
Се проценува:

REVLON, Ноктот Clipper еа, 1 Count

Ноктот Clip Curved ножеви за безбедно и природни trimming Leverакција за лесна употреба со или hand Keep ноктите намали

DEN 1812.00