• Свеж
artnaturals Чиста Вар Етерично Масло - (.5 Fl Мл / 15ml) - Undilued Терапевтски Одделение - за Diffuser, Кожата, Телото и Парфем

artnaturals Чиста Вар Етерично Масло - (.5 Fl Мл / 15ml) - Undilued Терапевтски Одделение - за Diffuser,

Buyers rating:
DEN 190.80

Од стока

100% PURE : Art Naturals Вар Етерично Масло е 100% Чист, неизменет, терапевтски одделение, и GC/MS тестирани.Undiluted.Без адитиви.Анализа на извештаите се достапни во слики и на нашата веб-страница.Вегетаријанската и без суровост.EXHILARATE и ЗАЛИЧИ - инспирира акција и движење.Ладно-цедените од органски вар кора, свеж и овошен мирис на Липа Етерично Масло има висок енергетски и освежувачки леснотија.АРОМАТИЧНИ - Може да се користи со етерично масло diffuser да се обезбеди терапевтски ароматични корист или едноставно парфем вашиот простор.Приклучоци со арома на чиста ботанички екстракти.МОЖЕ да СЕ ПРИМЕНУВА ЛОКАЛНО - Безбеден за кожата кога правилно разредена со превозникот масло или вашиот омилен бања & тело производи.Одлично да се користи за DIY убавина, рецепти и терапевтска масажа масла.Запомнете да тест за нестабилност и алергии пред користење на било кој нов производ.ЗАДОВОЛСТВО ЗАГАРАНТИРАНА - Art Naturals нуди 100% задоволство гарантира или вашите пари назад.Обидете се тоа ризик бесплатно без прашања и врвни услуги на клиентите.Немаш ништо да изгубите и вашето здравје да се добие.Ладно-цедените од свежа кора од Мексиканската limes, овој процес создава најдолго-трајни и најчиста етерично масло.Нашите Вар Етерично Масло има повеќе aromatherapies користи.Оваа тераписка-одделение, чиста, природна Масло е одличен сојузник во борбата против ефектите на секојдневните тензии.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Bestar 9.5 Flexi 2-Фиока Set - Cielo
  • Свеж
Се проценува:

Bestar 9.5 Flexi 2-Фиока Set - Cielo

Assembly Required Yes.Објектот висина 10.0 Објектот длабочина 17.5 Објектот ширина 19.3 Колекција Cielo 100% рециклираат па

DEN 3470.64