• Свеж
Звук Реактивен LED Светло Бар, 32-Битна RGB Шарени Звучни Контрола на Музиката на Ритамот на Динамичен Екранот Лента Светлина Гласовна Контрола Безжична Музика Стерео

Звук Реактивен LED Светло Бар, 32-Битна RGB Шарени Звучни Контрола на Музиката на Ритамот на Динамичен Екранот

Buyers rating:
DEN 599.76

Од стока

Притиснете и задржете за да се префрлите на екранот на режим кога машината е вклучена RGB шарени режим, наредени според температура на бојата RGB позадина и врвот режими на боја Од двете страни кон средината на владата, кои се распоредени според температура на бојата Режим од средината на двете страни, кои се распоредени според боја температура 3. Со USB приклучок и receptacle и Android интерфејс, повеќе полнење режими се реализирани 4.Навистина се покаже вашата музика победи.【Ново Искуство】 : Со вграден микрофон, RGB LED светилки може да реактивен со вашата музика или амбиентални звуци емитирана од вашиот ТВ/PC.Во споредба со традиционалните звучни контролирана светла, со RBG аудио спектар индикатор користи 30 шарени LED светилка монистра, 7 светлина режими 21 комбинации на бои, high-sensitivity микрофон и намалување на шумот функција, која лесно може да се заробени аудио ритам прави ПРЕДВОДЕНА се менуваат редоследно, остварување на динамичен изразување на музика и звук поле, и да ви даде динамика декоративни убавина. Кратко притиснете или за да се префрлите бои RGB шарени режим на / од двете страни кон средината на режимот на / од средината на двете страни на владата е уреден според температура на бојата : Спецификација : Предмет Тип : RGB Светлина Бар Материјал : ABS+Метал Работен Напон : 5 V Режим на Струја : 190u A, Работат на струјата : 25m A Изграден во Батеријата : батерија 18650 1800m Ah (превезува со батерија) основната Функција : 1.Во споредба со другите производи, нашиот производ има вградена батерија која може да се користи по полнење, или кабелот е поврзан со извор на енергија, plug and play.Како да го Користите : 1. Шарени RGB ефект 2.Одличен за DJ studio, концерти во живо, и игри. 【Висок квалитет на гласот-се активира Звук Реактивен LED Светло Бар】 : Едноставен и уникатен дизајн, совршена комбинација на музика и LED, display mode може да се промени, 7 режими, секој режим има 3 бои да се избере, интелигентни намалување на шумот алгоритам, ефикасно намалување на влијанието од бучава, Навистина се покаже вашата музика победи.

Карактеристиките

Item Type:
RGB Light Bar
Material:
ABS+Metal
Working Voltage:
5V
Standby Current:
190uA,
Working Current:
25mA
Built in Battery:
18650 battery 1800mAh (shipped with battery)
Main Function:
1. Colorful RGB effect :
2. 32 LED beads :
3. With USB plug and receptacle and Android interface, multiple charging modes are realized :
4. Two sections can be connected (connected first and then started) :
4. Realize a variety of application scenarios (in car, computer, etc.) :
Package List:
1 x RGB Light Bar :

Вака можеби ќе ви се допадне