• Свеж
Smart JBD (Jiabaida) 7S 24V 100A Li-Ion Bluetooth BMS (Стандардно Поставување за да Li-Ion cel

Smart JBD (Jiabaida) 7S 24V 100A Li-Ion Bluetooth BMS (Стандардно Поставување за да Li-Ion cel

Buyers rating:
DEN 2879.76

Од стока

САД продавачот (најбрзо испорака).Кутија содржина : BMS, 8 жица смисла кабел со приклучок, Bluetooth dongle.ИСПУШТАЊЕ СТРУЈА : 100 A ; ПОЛНЕЊЕ НА СТРУЈАТА : 60 A.НАД ЗАДОЛЖЕН PROTUCTION НАПОН : 4.2 V x S .Со ТЕКОТ на ИСПУШТАЊЕ PROTUCTION НАПОН : 2.8 V x S. SMART JBD (Jiabaida) 7 S 24 V 100 A Li-Ion Bluetooth BMS (Стандардно поставување за да Li-Ion cel.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Bestar 9.5 Flexi 2-Фиока Set - Cielo
  • Свеж
Се проценува:

Bestar 9.5 Flexi 2-Фиока Set - Cielo

Assembly Required Yes.Објектот висина 10.0 Објектот длабочина 17.5 Објектот ширина 19.3 Колекција Cielo 100% рециклираат па

DEN 3470.64