• Свеж
ТАНГ ДИНАСТИЈАТА 1:400 16cm B747-400 корејски Претседателски Авион Метал Авион Модел Авион Играчка Авион Модел

ТАНГ ДИНАСТИЈАТА 1:400 16cm B747-400 корејски Претседателски Авион Метал Авион Модел Авион Играчка Авион Модел

Buyers rating:
DEN 551.76

Од стока

Авио : Корејски Претседателски Авион.Авион : B747-400. Скала : 1 : 400,answer : ___________________________ Note : база и да застане ќе случаен пратки,можеби доби различни од сликата.Материјал : Умре-фрлија метал,Тежина : Околу 200g.Модел Димензија : [Носот - Опашка] : Прибл. 16cm(1inch=2.5 см),[Wingtip Низ] : Прибл. 14cm(1inch=2.5 cm).Објектот вклучува кутија & модел застане.Ве молиме погледнете го слика за повикување.Автентични ТАНГ ДИНАСТИЈАТА авион модел се спакувани во боја кутија,ве молиме бидете сигурни дека не се ТАНГ ДИНАСТИЈАТА логото на Кутијата.Се сретне вашата страст за воздухопловство колекционерски предмети.Додадете на вашата колекција на авион модели.Споделување на вашата страст за лет со презентирање на една како совршен подарок.Не се наменети за деца под 8.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне