• Свеж
Сакам Тело Волумен Шампон (10.1 Fl Мл)

Сакам Тело Волумен Шампон (10.1 Fl Мл)

Buyers rating:
DEN 808.56

Од стока

САКАМ ТЕЛО ВОЛУМЕН ШАМПОН 10.1 FL МЛ лесен шампон кој создава телото, волумен и сјај.Со hydrolysed пченица и соја протеин за да се обезбеди подебели, целосни коса, Сакам Тело за Јачина на Шампонот е совршен за фино коса, или сите кои сакаат волумен се зголеми.Косата Тип : парична Казна коса.Насоки : се Применува на влажна коса, пенливата и исплакнете.Повторете како што се бара.Сега во НОВ сулфат слободни формула.Вегетаријанската Сулфат бесплатен Анти исчезнат Боја Безбедно Австралиската направени 10.1 fl.оз.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне