• Свеж
YG-1 S09804 Супер Кобалт T15 Лопата Вежба Insert, Hardslick Заврши, 7/16 Дебелина, 4-1/8 Insert

YG-1 S09804 Супер Кобалт T15 Лопата Вежба Insert, Hardslick Заврши, 7/16 Дебелина, 4-1/8 Insert

Buyers rating:
DEN 2117.04

Од стока

Зголемување на отпорност на абење над M4. За употреба во медиум јаглероден челик на висока температура легури над 280 Brinell.Врши најдобри во крути поставување.Глобален лидер во резен алат, YG-1 е обезбедување на високи перформанси мелници, вежби, славини и ротари алатки за повеќе од 20 години.Подигнување на натпреварувачки дух и вертикална интеграција ни овозможува да се обезбеди највисок квалитет по најдобра цена.Ова е причината зошто ние го велат, Ако тоа не е YG-1, тоа не е совршен!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне