• Свеж
GERMANIKURE 4pc Маникир Поставена во Беж Велур Случај - FINOX Нерѓосувачки Челик Алатки Направени во Германија, Стакло Помине Грижа Материјали Направени во чешка Република ?

GERMANIKURE 4pc Маникир Поставена во Беж Велур Случај - FINOX Нерѓосувачки Челик Алатки Направени во Германија,

Buyers rating:
DEN 1990.80

Од стока

АВТЕНТИЧНИ SOLINGEN на ИЗРАБОТКА – Бидејќи ние сакаме да бидеме бренд можете да му верувате : Нашата cuticle nippers се направени од исклучително тешко челик "ќорци" не сече во Solingen, за оваа причина, тие не може да се втисне со Solingen лого.Челик ќорци се обликувани, собрани, и изострен со рака во Solingen.Ноктите clipper е 100% произведено во Solingen.СЕТ ВКЛУЧУВА : Мала ноктот clipper, cuticle nipper, стакло и нокти датотека и нашето Здравје Ние вредност етички практики & е еколошки одржлива иднина за нашите деца, во текот на краткорочни профити.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Земјата со Облаците MOVA Свет 4.5
  • Свеж
Се проценува:

Земјата со Облаците MOVA Свет 4.5

На Земјата со Облаците MOVA Свет го прави за да ги смири опис на Земјата како што се гледа од вселената.Гра�

DEN 662.40