• Свеж
Цртан филм Пеперутки Влечки, Нежно Мемориска Пена Не се Лизга Затворен Куќата Влечки Дома Чевли за Спалната соба Хотел Патување Спа

Цртан филм Пеперутки Влечки, Нежно Мемориска Пена Не се Лизга Затворен Куќата Влечки Дома Чевли за Спалната

Buyers rating:
DEN 407.76

Од стока

● Кога пријатели посета, поздрави ги со мека и пријатна влечки.● Пренослив, погоден за патување, хотели, спа влечки, релаксирачки чевли на авиони или автомобили.● Шарени и персоналните шема влечки совршено се совпаѓа со домашна облека, пижами, или nightgowns да декорирате вашиот дом.● Кога ќе се соберат mail пораки или да ги собереш весници во близина на вашиот дом, можете да ги носи отворено чевли.Голема Подароци : Кога Валентин е Ден, ноќта на Вештерките, денот на Благодарноста, Божиќ, Велигден, и другите празници кои доаѓаат, како идеален подарок за татко, мајка, пријатели и колеги, се задржи топло во текот на зимата.Повеќенаменски : ● Голема затворен дома влечки да им помогне на ублажување на заморот, по долго ден на работа.● Домашни влечки единствена е направен на мемориска пена, против пролизгување, бучава-бесплатно, ја намалува болката при стоење, ги штити вашите стапала, и ќе не нула плочки или дрвени подови.● Не чекор на влажна подлога.Одржување совети : ● Машина и вода за миење може да се користи постојано.● Дома чевли поставата усвојува супер меки fuzzy корални руно за да се обезбеди максимална удобност и топлина.Мулти-Цел - Многу погодни за патување, хотел, спа влечки, но исто така и за игра и да научат во затворен простор.Дома чевли голема големина и затворени пети дизајн го прават соодветни за повеќето нога видови.● Миење со благ детергент.Изработени од не-токсични растворливи во вода, бои, домот пантофли е еколошки пријателска алтернатива за еднократна употреба чевли.Соодветна Големина - Куќа влечки големини m (US5-8) и L (US9-12).Мемориска Пена единствена.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне