• Свеж
4 Поставете Pegboard Кантите со Прстени, Метални Куки Pegboard Чаши Носителот Pegboard Организатор Кошеви за Домашна Канцеларија Организација простор за Уметност и Занает, Мат

4 Поставете Pegboard Кантите со Прстени, Метални Куки Pegboard Чаши Носителот Pegboard Организатор Кошеви за

Buyers rating:
DEN 239.76

Од стока

4 Поставете Pegboard Кантите со Прстени, Метални Куки Pegboard Чаши Носителот Pegboard Организатор Кошеви за Домашна Канцеларија Организација простор за Уметност и Занает, Материјали за Складирање Карактеристики : Применливи прилики : Овие pegboard кантите и куки во собата може да се примени на повеќе наврати, како дома, кујна, канцеларија, гаража, workbench, подрум, трговијата на мало продавница, магацин, занает соба и повеќе места, да ги задржи вашите секојдневни работи секогаш во раце дофат, подобрување на работа ефикасност. 【Задржи Шансите и Завршува Во Рака】 : Нашата pegboard кантите со прстени ви овозможи да ги чува и двете уметности и занаети додатоци, или некои други мали предмети, па тие ќе знаат каде тие се, и секогаш во раце дофат, одржување на вашиот простор чисти, уредни и уреден. 【Прстен стил pegboard куки со 4 чаши】 : се Зголеми употребата на pegboard, проширување на можностите за складирање, кој може да се примени за да се одржи мали делови, хардвер, рачни алатки и повеќе, идеални за организирање на вашата работа клупата, продавница, занает соба, подрум или гаража.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне