• Свеж
SYZHIWUJIA Кујна Ѓубре може да Ѓубре Може да Ѓубре Кошница Ѓубре Автоматски Сензор Авто Отпад Прашина Бин Правоаголник Интелигентни Сензор за Ѓубре Може со Капак за Дом

SYZHIWUJIA Кујна Ѓубре може да Ѓубре Може да Ѓубре Кошница Ѓубре Автоматски Сензор Авто Отпад Прашина Бин Правоаголник

Buyers rating:
DEN 2983.92

Од стока

Верувам дека тоа ќе додадете на убавината на работа и живот, секаде каде што е сместен.Мулти-Цел : Овој разновиден отпад бин е погоден за секоја соба - без разлика дали во канцеларија, кујна, купатило или спалната соба, корпа служи како идеално решение за управување со отпад.Уникатен Дизајн : Модерен дизајн, лесен, отпорен на гребење.Ви помага да се задржи сè уреден и организиран.Материјал : ABS+PP+Метал.Големина : 29.5*23*20 CM.Ова е една прекрасна пластика ѓубре, одлична за бањи, држи отпад скриени и домашни миленици надвор!Мулти-Цел : Овој разновиден отпад бин е погоден за секоја соба - без разлика дали во канцеларија, кујна, купатило или спалната соба, корпа служи како идеално решение за управување со отпад.Уникатен Дизајн : Модерен дизајн, лесен, отпорен на гребење.Ви помага да се задржи сè уреден и организиран.Материјал : ABS+PP+Metal Size : 29.5*23*20 CMThis ѓубре може да се соберат во ограничен простор или тесен простор посебно, е совршена големина за бања, спална соба, канцеларија, детска соба, тоалет, станови, апартмани, condos, campers, RVs, dorm соби, кабини и мали домови и други мали простори.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Bestar 9.5 Flexi 2-Фиока Set - Cielo
  • Свеж
Се проценува:

Bestar 9.5 Flexi 2-Фиока Set - Cielo

Assembly Required Yes.Објектот висина 10.0 Објектот длабочина 17.5 Објектот ширина 19.3 Колекција Cielo 100% рециклираат па

DEN 3470.64