• Свеж
2 ПАРЧИЊА Филипини Знаме Филипински Филипините Националните Знамиња Прашина Мие Филтер за Обновливи Устата Топло Windproof и Обновливи Устата Лице Памук

2 ПАРЧИЊА Филипини Знаме Филипински Филипините Националните Знамиња Прашина Мие Филтер за Обновливи Устата

Buyers rating:
DEN 237.60

Од стока

Еластична Бенд затворање.Вклучува 2 ПАРЧИЊА.Големината (не вклучувајќи еластична бенд) : 20cm x 15cm / 7.9 "x 6".Дише - носот мост е дизајниран за удобност и мека полиестер дише.Обновливи перат прашина.Dustproof - Нашите dustproof се совршени за намалување на инхалација на загадувањето, прашина.Разноврсна - Идеален за заштита од прашина и чад.Или се заштити вашето лице од студот.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Bestar 9.5 Flexi 2-Фиока Set - Cielo
  • Свеж
Се проценува:

Bestar 9.5 Flexi 2-Фиока Set - Cielo

Assembly Required Yes.Објектот висина 10.0 Објектот длабочина 17.5 Објектот ширина 19.3 Колекција Cielo...

DEN 3470.64