• Свеж
XIAOYAOJING Мали Животни Виси Атмосфера Кревет Миленичиња Куќа Кафез Hammock Пештерата Колиба Зима и Топло Симпатична Гнездо Шатор(М-D)

XIAOYAOJING Мали Животни Виси Атмосфера Кревет Миленичиња Куќа Кафез Hammock Пештерата Колиба Зима и Топло

Buyers rating:
DEN 195.36

Од стока

Направен од дебела фланелен боксери кадифен материјал,мека,топла,исто така абсорбента и лесно да се мијат.94",погоден за златна мечка и две hamsters M : 15cmx15cm/5.Само кажи ни какви прашања имате и ние ќе се потрудиме да ви даде најмногу задоволително решение.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне