• Свеж
GzxLaY ефикасно Покривање Компатибилен со Левата Пред Палуба (fc87354000) Компатибилен со Canon ir adv 6055 6065 6075 6255 6265 6275 8085 8095 8105 8205

GzxLaY ефикасно Покривање Компатибилен со Левата Пред Палуба (fc87354000) Компатибилен со Canon ir adv 6055

Buyers rating:
DEN 2313.36

Од стока

Ние користиме високо квалитетни материјали за пакување за да се заштити производи за време на транспортот. 100% компатибилен.Едноставно внесете сте подготвени за печатење.Високо-квалитетни материјали, прецизна обработка, совршена замена производи компатибилни со печатач делови.Добивање на високо-квалитетен производ како замена за производот со оптимални трошоци-корист кога се употребува.Да се подобри ефикасноста на вашиот печатач и да се направи вашата работа повеќе пријатни.Потекло : CN (Извор)е Применливо напон : 110 Vpart број : i R ADV 6055 6065 6075 6255 6265 6275 8085 8095 8105 8205 8285 8295.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне