• Свеж
У NEATOPA Faux Кожа Камериер Послужавник за Мажите и Жените, Catchall Ноќната Салон Организатор со 4 Прегради за Дом и Канцеларија

У NEATOPA Faux Кожа Камериер Послужавник за Мажите и Жените, Catchall Ноќната Салон Организатор со 4 Прегради

Buyers rating:
DEN 719.76

Од стока

✔️ МАЖИТЕ СТП КОЖА CATCHALL КАМЕРИЕР ФАХ : 12.13" (308mm) x 10.16" (258mm) x 1.89" (48mm) L X W X H 2 x Биг Решетки 3.7" (94mm) x 9.69" (248mm) за далечински контроли & Телефони 2 x 3.7 (94mm) x 4.7" (119.5 mm) Криви Внатрешни работи Малку решетки за уво пупки, & пенкала. ✔️ ЕДИНСТВЕН ПРАКТИЧЕН СТИЛСКИ ОРГАНИЗАТОР : Пристоен цени faux кожа catchall послужавник за мажите има часовници, ѓердани, пенкала, ѓердани, shavers,паметни телефони, манжетни линкови, полначи, значки, електронски кабли, додатоци, играчки, & пасоши. ✔️ СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА ЗА МАЖИ & ЖЕНИ : Овој класичен камериер фах организатор, може да се пофали мека ткаенина наредени утробата, дебели, цврсти Страни, Бела Крои & четири слотови со луксузни заврши.Тоа е високо препорачливо машка кожа catchall за жените подеднакво. ✔️ ПОДАРОЦИ КУТИЈА за ПАКУВАЊЕ : На убав пакување на десктоп камериер СТП кожа ја прави heartwarming, "wow фактор" подарок за вашата девојка, fiancée, татко, пријатели, сопруг или сопруга, за време на роденден, свадба, Валентин и други настани. ✔️ ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА : Купи камериер лента со доверба & остатокот увери на најдобра вредност за вашите пари.Вашиот catchall купување е поддржан од страна на ДОЖИВОТНА Гаранција & 24-часовен пристап до професионални услуги на клиентите ако тоа не успее да ги надмине сите ваши очекувања.Ако сакаш голема производ да ви помогне да се среди вашата дневна простори, тоа е тоа.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне