• Свеж
Qinlorgo Мачка ноќта на Вештерките Шапка, Дише Куче Лигавче Шапка Единствен Облик Топло Lint се Прилагодува Светлината Обновливи за домашно Милениче Партии за Секојднев

Qinlorgo Мачка ноќта на Вештерките Шапка, Дише Куче Лигавче Шапка Единствен Облик Топло Lint се Прилагодува

Buyers rating:
DEN 1516.80

Од стока

ЗА МИЛЕНИЧИЊА : Погоден за мали мачки или кучиња, како што се Шкотскиот Пати, Американски Булдог, Terrier, Poodle, Pomeranian, Chihuahua, Teacup, итн.ПЕРАТ ШАПКА : Мие шапка, лесно да се чисти и да се грижи за, долготрајни, дебела и топло, многу погоден за носење во студена зима.LINT МАТЕРИЈАЛ : Ова куче лигавче шапка е направен од краток lint материјал, мека, светло и удобно, погоден за вашите мали домашни миленици.ЕДИНСТВЕНИ ДИЗАЈНИРАН : Симпатична куче шапка има класичен боја и облик, што вашето куче повеќе смешни и извонредна.ЗА СЦЕНИ : Совршен за ноќта на Вештерките, на пет партии, викенд партии, роденден партии, фотографирање, секојдневно носат или било какви други сцени.Функција : 1. LINT МАТЕРИЈАЛ : Ова куче лигавче шапка е направен од краток lint материјал, мека, светло и удобно, погоден за вашите мали домашни миленици.2. ЕДИНСТВЕНИ ДИЗАЈНИРАН : Симпатична куче шапка има класичен боја и облик, што вашето куче повеќе смешни и извонредна.3. ПЕРАТ ШАПКА : Мие шапка, лесно да се чисти и да се грижи за, долготрајни, дебела и топло, многу погоден за носење во студена зима.4. ЗА МИЛЕНИЧИЊА : Погоден за мали мачки или кучиња, како што се Шкотскиот Пати, Американски Булдог, Terrier, Poodle, Pomeranian, Chihuahua, Teacup, итн.5. ЗА СЦЕНИ : Совршен за ноќта на Вештерките, на пет партии, викенд партии, роденден партии, фотографирање, секојдневно носат или било какви други сцени.Спецификација : Предмет Тип : Пет Hat Material : Lint Face Обемот : Прибл. 29-32cm / 11.4-12.6 in Neck Обемот : Прибл. 34-37cm / 13.4-14.6 во Пакет Листа : 1 x Pet Hat Note : ве Молиме овозможи 1‑2cm / 0.4‑0.8 во грешка поради прирачник за мерење.

Карактеристиките

Item Type:
Pet Hat
Material:
Lint
Face Circumference:
Approx. 29-32cm / 11.4-12.6in
Neck Circumference:
Approx. 34-37cm / 13.4-14.6in
Package List:
1 xPet Hat :
Please allow 1‑2cm / 0.4‑0.8in error due to manual measurement. :

Вака можеби ќе ви се допадне

Castelli Mens Лето Капче
  • Свеж
Се проценува:

Castelli Mens Лето Капче

Еластична,Mesh.Еластична затворање.Материјал : синтетички мрежа.Прилагодливост : еластична.Активност : па

DEN 686.16