• Свеж
OnlyYou.X Црното Camaro Решетката РС Амблем Плус Decal РС Значка Компатибилен со Chevy Camaro Silverado 2 Пакети Метал

OnlyYou.X Црното Camaro Решетката РС Амблем Плус Decal РС Значка Компатибилен со Chevy Camaro Silverado 2 Пакети

Buyers rating:
DEN 431.76

Од стока

Големина : 3.8 инчи должина 0,8 инчи ширина/10cm од 2cm.Материјал : амблеми се направени од метал, тие може да се користи за долго време и се совршен украс за вашиот камион.Инсталација : многу е лесно да го инсталирате,ве молиме да се само користење на орев и завртка за да се инсталира на предната решетка на камион,ве молиме да не контактирате доколку имате било какви проблеми во инсталирање.Служба : ние може да reship замена или нудат целосна наплата ако не се задоволи со амблеми.Како да контактирате со нас : ве молиме кликнете на "Продава од xx" подолу на "Додади во Кошничка"копчето,потоа кликнете на копчето "постави прашање",ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Инсталација instructions Make сигурни дека вашиот автомобил не е восок во рок од три дена пред да го инсталирате амблеми.На амблеми се дебели 3 D Логото не тенок decal,ве молиме да го отстраните оригинални симболи потоа се држиме овој амблем.ве молиме користете алкохол или детергент за чистење на местото што сакате да се држи на амблеми,и да се исуши.Доаѓаат со лепило на грбот,само кора и се држи на било рамно место, ќе сакате се држи.ве молиме да се држи на рамно место не се криви место.Ве молиме не го мие автомобилот по инсталирањето на симболи во рок од 48 часа.Клиентите Service We ќе се провери внимателно пред превозот да бидете сигурни дека ќе го добиете во добра состојба items Your задоволство е нашата цел,ако не го примите објект или примате погрешно,ве молиме контактирајте со нас во секое време,ние може да го препрати или враќање на you Please ни даде шанса да се реши проблемот,не остави негативни повратни информации, без контактирајте со нас.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Бетмен - Големи Амблем Dark Knight
  • Свеж
Се проценува:

Бетмен - Големи Амблем Dark Knight

Прецизност изведуваше многу силна 16 GA нерѓосувачки челик бранеа заврши амблем.Висок квалитет со премиу

DEN 479.76
Супермен Хром Авто Амблем
  • Свеж
Се проценува:

Супермен Хром Авто Амблем

Официјално лиценцирани Супермен хром амблем 4" x 3".Придава преку бојатабезбедно лепило пена лента што не

DEN 478.80
Супермен Кристал Хром Авто Амблем
  • Свеж
Се проценува:

Супермен Кристал Хром Авто Амблем

Официјално лиценцирани Супермен хром амблем 4.25" x 3".Придава преку бојатабезбедно лепило пена лента што

DEN 719.76