• Свеж
Размавта Среќен Унисекс Бебе Upf 50 Плус Оригиналната Размавта Шапка

Размавта Среќен Унисекс Бебе Upf 50 Плус Оригиналната Размавта Шапка

Buyers rating:
DEN 164.16

Од стока

100% Памук.Увезени.Рака Мие Само.БЛОКОВИ УВ ЗРАЦИ : UPF 50+ назначување е највисок УВ заштита сертификација на располагање, кои блокови 97.5%+ од рак предизвикува УВ зраци од продорен материјал.ЗБОГУМ SUNBURNS : пред гребенот и долг врат размавта дизајн нијанси на вашите скапоцени малку еден лицето, ушите, вратот и од груби сонцето, што значи повеќе време за да се има забава на сонце.УДОБНОСТА & КВАЛИТЕТ : Ние развивме нашите ткаенина да биде лесен & дише за максимална удобност & заштита.НЕЖНО : 100% Памук обезбедува само gentlest допир.КАЛИФОРНИЈА РОДЕН : За последните 30+ ГОДИНИ, ние сме биле проектирање и тестирање нашите капи во сончеви Санта Моника, Калифорнија.Ова ни даде време и средина да СОВРШЕН шапка се вклопуваат и дизајн.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне