• Свеж
RSGK 3D Виртуелна Реалност Очила, Виртуелната Реалност Bluetooth Очила, заштитни Очила со Далечинска Контрола, се Користи и за Играње Игри и Гледање Филмови. 4.7-6.5 инчи Моби?

RSGK 3D Виртуелна Реалност Очила, Виртуелната Реалност Bluetooth Очила, заштитни Очила со Далечинска Контрола,

Buyers rating:
DEN 2946.48

Од стока

Тоа е погоден за паметни модели на 4.7-6.5 инчи бренд на пазарот, и поголем екран, повисока резолуцијата, толку подобро 3 D ефект и повеќе пријатно искуство.Не дозволувајте вашите чаши се добие на начин на извонредно VR искуство.Погоден за nearsighted луѓето со кратковидост под 600 степен.Исто така, ние дизајниран ученик растојание копчето со поголем опсег за да се оптимизира вашата визуелно искуство.Оваа прилагодливи Т-облик на рака е направен од лесен материјал, кој може да се намали притисокот околу очите, на лицето и на главата, обезбедување на вас повеќе пријатно чувство.Овој Флексибилен и прилагодлив headband е погодна за различни луѓе.Работи со над 500+ iphone/Андроид виртуелната реалност апликации.Оваа VR не може автоматски да се трансформира слики во 3 D формат, треба да преземете Апликации со 3 D формат на видео или се види панорама видеа на You Tube, QR код, Apple Store или Google Play.Сите видео извор може да се најде на Google.На високо-пренос леќа го задржува слика со висока дефиниција, овозможувајќи им на клиентите да имаат Извонредно 3 D визуелни искуства кога игра VR VR игри и видеа.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Земјата со Облаците MOVA Свет 4.5
  • Свеж
Се проценува:

Земјата со Облаците MOVA Свет 4.5

На Земјата со Облаците MOVA Свет го прави за да ги смири опис на Земјата како што се гледа од вселената.Гра

DEN 662.40