• Свеж
Таблет КОМПЈУТЕР Случај на Случај за iPad Про 11 2018/2020 Три-во-едно Тешки Shockproof Солиден,Прашина-Доказ 360 степени Ротирачки Мулти-Функција Прстен Зафат Заградата Smart Cover (?

Таблет КОМПЈУТЕР Случај на Случај за iPad Про 11 2018/2020 Три-во-едно Тешки Shockproof Солиден,Прашина-Доказ

Buyers rating:
DEN 552.00

Од стока

Совршен cutouts за камерата, звучници, стојат и други пристаништа.Мека внатрешни работи додава удобност и дополнителен слој на заштита.Заштита на вашиот уред од шокови,гребнатини и прашина.Изградена во мирување за гледање емисии,видео разговори,итн. 【КОМПАТИБИЛНОСТ】Само за i Pad Про 11 2018/2020 НЕ собере сите други модели. *Мулти-слој напредни protection The цврсти и издржливи таблета заштитна маска е направен од високо-квалитет тешко поликарбонат и не се лизга мек силикон, и има положено капка отпор тест.Тоа е издржливи и трајни.Тоа може да даде три-слој предната и задната сеопфатна заштита за да се спречи паѓање.Хит и нула.*Прецизна исечок овозможува целосен пристап до сите копчиња, пристаништа или функции, без да се отстрани случај.Добро дизајниран за прашина маска за секоја порта спречува прашината од запишување.*360 степени свитлива ротирачки Потпирачот:прикажување на Различни позиции да се прилагоди за удобно филм-гледање и тастатурата-пишување.Лесно можете да гледате филмови, видео клипови или да остварувате видео повици со други луѓе во режим на пејсаж, и можете да го користите таблет од еден портрет видите.Едноставен и практичен.*Удобно Рака прстен рачка : На рака зафат помага за безбедно одржување на таблет компјутер додека сте во движење.Дршката е, исто така, прилагодливи, така може да се одржи вашиот i Pad со една рака удобно.*Носење на Рамо, Рака : Со монтажни и attachable рамо темперамент,можете да го носат на вашиот i Pad околу без тежина како гласник торба или holster торба.Навистина од голема помош за одржување и работа.Можете дури и може да прашка на автомобил потпирачи за глава.Многу погодна за употреба при учење, лесно да се носат.Тоа е најдобриот подарок што ќе му го дадете на пријателите и децата!Вашето Задоволство Е Наш Врвен Приоритет!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне